جزییات ثبت نام کارت ۱۵۰ هزار تومنی

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، این شرکت در اطلاعیه خود آورده است: جهت بهره مندی تمامی اقشار جامعه از شبکه تلفن همراه اول متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.MCI.IR فرم ثبت نام را تکمیل کنند.
براساس این گزارش پرداخت وجه از طریق کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب صورت می گیرد که پس از ثبت نام و پرداخت وجه، امکان استرداد وجود ندارد.
قیمت هر فقره سیم کارت دائمی جدید یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که شامل یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال هزینه اشتراک و مابقی مالیات محسوب می شود.
تعداد ثبت نام برای هر متقاضی حقیقی و حقوقی نامحدود است و جهت سهولت در دریافت سیم کارت، بهتر است مشترکان در هنگام ثبت نام، نزدیکترین دفتر خدمات ارتباطی تلفن همراه را از لیست مشخص شده انتخاب کنند.
براساس این اطلاعیه، با توجه به اختصاص شماره تلفن بر اساس شهر و محل ثبت نام ، مشترکان برای جلوگیری از پرداخت هر گونه هزینه اضافی در مکالمات ، در انتخاب محل مورد استفاده سیم کارت دقت کنند.
واگذاری به شرط وجود امکانات و ظرفیت شبکه بر اساس تاریخ ثبت نام و تعداد ثبت نام کنندگان ظرف مدت ۴۵ روز صورت می پذیرد و واگذاری در هر استان به صورت مجزا انجام و در هر مرحله دو عدد سیم کارت تحویل می شود.
در این اطلاعیه با اشاره به امکان توقف ثبت نام آمده است: در صورت تکمیل ظرفیت ، شرکت ارتباطات سیار ایران مخیر به توقف ثبت نام است و در صورت ادامه ثبت نام، ثبت نام کنندگان به ترتیب ثبت نام در اولویت واگذاری تلفن همراه قرار خواهند گرفت.
سقف اعتبار مکالمه طی دوره ۲۰۰ هزار ریال بوده که امکان افزایش اعتبار با درخواست مشترک به صورت پلکانی با مبالغ ۵۰۰ هزار ریالی وجود دارد. همچنین جهت برقراری رومینگ بین الملل نیاز به افزایش اعتبار به میزان ۲ میلیون ریال است.
در این سیم کارتها که با پیش شماره ۰۹۱۰ واگذار می گردند، میزان تعرفه خدمات، مکالمات و آبونمان ، سرویسهای ویژه و مکمل مشابه سیم کارت های دائمی موجود ۰۹۱۲ است.
طبق اعلام این شرکت پوشش و کیفیت ارتباط کاملا مشابه سیم کارتهای دائمی موجود همراه اول است و نقل وانتقال مالکیت این سیم کارتها با شرایط و ضوابط موجود امکان پذیر است.


منتشر شده

در

,

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA