ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه کریستالی

خبرگزاری فارس: همزمان با اکران فیلم جدید «ایندیانا جونز» در برخی از کشورهای جهان، کمونیست‌های اعضای حزب کمونیست روسیه با انتشار بیانیه‌ای، این فیلم را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، اعضای حزب کمونیست روسیه فیلم «ایندیانا جونز» را به یک فیلم تبلیغاتی ظالمانه علیه شوروی سابق محکوم کردند.
در این بیانیه آمده است: این فیلم که بیشتر به یک فیلم تبلیغاتی ضد کمونیستی می‌ماند، تاریخ این کشور را تحریف کرده و به همین خاطر نمایش آن در کشور روسیه باید ممنوع شود.
فیلم «ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه کریستالی»، داستان باستان شناس میانسالی در سال ۱۹۵۷ میلادی با بازی «هریسون فورد» است که برای به دست آوردن جمجمه‌ای با قدرت جادویی با مامور شیطان صفت کاگ‌ب با بازی «کیت بلانشت» همواره در رقابت و ستیز است.
«ویکتو پروف»، یکی از اعضای حزب کمونیست روسیه در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفت: از همه مسائل دردناک‌تر، یادآوری این مطلب است که ما چگونه با آمریکا توانستیم هیتلر را شکست دهیم و زمانیکه بن‌لادن به آنها صدمه می‌زند ما (روسی‌ها) تا چه حد برای آنها (آمریکایی‌ها) دل می‌سوزانیم، این مردم هیچ شرم و حیایی ندارند.
به گزارش رویترز، متن کامل این بیانیه در سایت www.kplo.ru منتشر شده است


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA