فروش بلیط کنسرت شجریان

ه دلیل نقص در سیستم بلیط فروشی، فروش بلیط کنسرت استاد شجریان به روز شنبه یازدهم خرداد موکول شد.

با توجه به حجم بالای تقاضا کنندگان بلیط کنسرت محمدرضا شجریان که برای تهیه بلیط کنسرت های خرداد و تیر به سایت اینترنتی «دل آوا» مراجعه کردند این سایت با مشکل مواجه شد و ادامه بلیط فروشی را به روز شنبه ۱۱ خرداد ماه جاری موکول کرد.
متن کامل اطلاعیه سایت «دل آوا» به شرح زیر است:
فروش بلیط: شنبه ۱۱/۳/۸۷
اطلاع از زمان و جزئیات: جمعه ۱۰/۳/۸۷
با پوزش مجدد از مشکلات پیش آمده، فروش بلیط کنسرت به روز شنبه یازدهم خرداد موکول شد، با توجه به آمار بسیار بالای ثبت نام کنندگان در سایت کنسرت و تماس های مکرر شما عزیزان، در صدد تمدید روزهای برگزاری کنسرت می باشیم.
این مهم نیازمند به هماهنگی با سالن برگزاری و عوامل دیگر است، لطفا تا روز شنبه از تماس با شرکت دل آواز و تالار بزرگ کشور خودداری نموده و روز جمعه برای اطلاع از ساعت فروش به سایت مراجعه فرمایید.
کسانیه قصد تهیه بلیط کنسرت های استاد شجریان را دارند باید به این نکته توجه کنند که کارتهای مربوط به بانک های پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، و بانک ملت به طور پیش فرض امکان خرید اینترنتی را دارا هستند .
در صورتی که کارت های این بانکها را در اختیار ندارید می توانید از کارتهای هدیه یا انواع کارتهای شارژ شده ی مخصوص خرید اینترنتی این بانکها خریداری کنید.
گزارش خبرنگار ایسکانیوز حاکیست،این کنسرت برای روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه و نیز ۱ و ۲ تیرماه ۱۳۸۷ در تالار بزرگ وزارت کشور – تالار بزرگ کشور – برنامه ریزی شده است.

http://www.musicmagazine.ir/content/view/956/43/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA