آراء رياست جمهوري به تفكيك صندوق‌ها

به گزارش خبرنگار سرويس “فضاي مجازي ” خبرگزاري فارس، ستاد انتخابات كشور پس از انتشار آراء نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري به تفكيك استان و شهرستان در گام بعدي آراء نامزدها را صندوق به صندوق منتشر كرد.
لازم به ذكر است كه براساس قانون، ستاد انتخابات كشور موظف به ارائه نتيجه نهايي انتخابات به رسانه هاي عمومي براي انعكاس در جامعه است. اما ستاد انتخابات كشور در جهت شفاف سازي و تنوير افكار عمومي فراتر از وظايف قانوني خود در چند روز گذشته به انتشار تعداد آراء نامزدها به تفكيك استان به استان، شهرستان به شهرستان پرداخت و اكنون نيز به اعلام آراء نامزدها به تفكيك صندوق هاي شعب اخذ رأي اقدام نموده است.
پيش از اين و در دوره هاي گذشته انتخابات رياست جمهوري ارائه آمار به تفكيك صندوق به صندوق به نوعي محرمانه تلقي مي شد و ماه ها پس از برگزاري انتخابات، نتايج آراء به تفكيك استان به استان و شهرستان به شهرستان در مجلدهاي مخصوصي چاپ و فقط براي برخي از مسئولان ارسال مي شد به گونه اي كه بسياري از پژوهشگران نيز امكان استفاده از اين نتايج را نداشتند كه البته آراء به تفكيك صندوق‌ها به هيچ عنوان منتشر نمي‌شد.
پس از بررسي هاي صورت گرفته از طرف هيأت‌هاي اجرايي شهرستان‌ها نتايج انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري به تفكيك شعب اخذ رأي (صندوق‌ها) در تمامي شهرها بدين شرح مي‌باشد:

*آراء نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در استان ايلام

*آراء نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در استان كرمانشاه

*آراء نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در استان قم

*آراء نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در استان يزد


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “آراء رياست جمهوري به تفكيك صندوق‌ها”

  1. Rhazes نیم‌رخ
    Rhazes

    ای….ییییییییییییییییییییی روزگار…………………….

    1. حاجی نیم‌رخ

      دکتر جان یک دنیا ارادت:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA